top of page
Forever Garlic-Thyme/ Лук и мајчина душичка

Forever Garlic-Thyme/ Лук и мајчина душичка

Код: 065
100 гел капсули

 

 

 

 

Две корисни билки со долгогодишна примена споени во една прекрасна формула! Секоја капсула е без мирис и нејзината содржина е еднаква на 1000 милиграми свеж лук, со додаток на благотворното влијание на мајчина душица.

 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ

  СОСТАВ

  Концентрирано масло од лук (10 мг се еднакви на 1000 мг пресен лук)

  Мајчина душица (50 мг од растението во прав)

  Масло од репа, желатин, глицерин, пчелен восок, дестилирана вода.

   

  ПРЕПОРАКА ЗА ДОЗИРАЊЕ

  По една гел капсула со секој оброк.

   

  ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Антиоксидант.
  • Природен деконгестив.
  • Ги дезинфицира белите дробови, внатрешните органи, кожата.
  • Памага кај холестерол, акни, крвен притисок, настинки, грип, инфекции на градите и синуси.
 • ДОСТАВА

  Достава со карго низ цела Македонија

ден1.202,00 Regular Price
ден1.141,90Sale Price
Product Page: Stores_Product_Widget
bottom of page