top of page
Forever iVision

Forever iVision

Код: 624 - 60 гел капсули

Forever iVision е напреден додаток во исхраната за поддршка на здравјето на очите во модерниот свет. Им помага на очите да ја филтрираат сината светлина од електронските уреди (таблет, лап топ, телефон), но придобивките не завршуваат тука. Совршената мешавина од каротеноиди, витамини и антиоксиданти дава современа поддршка на видот.

 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ

  СОСТАВ

  Сончогледово масло, рибино масло, желатин, глицерол, Lutemax - екстракт од невен, витамин Ц, витамин Е, пчелен восок, вода, екстракт од црна боровинка, масло од семе на морков, цинк, сок од црн морков, витамин А.

  ПРЕПОРАКА ЗА ДОЗИРАЊЕ

  2 гел капсули дневно.

  ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  - Целосна поддршка на очите

  - Заштита од сината светлина на дигиталните уреди

  - Ја забрзува обработката на визуелните информации

  - Ги обезбедува сите три каротеноиди за здравје на очите.

 • ДОСТАВА

  Достава со карго низ цела Македонија

ден2.306,00 Regular Price
ден2.190,70Sale Price
Product Page: Stores_Product_Widget
bottom of page