Forever Bee Propolis/Прополис

Forever Bee Propolis/Прополис

Код: 027
60 таблети

 

 

 

Предложете го на целото семејство овој чист и природен производ, кој што е познат како најефикасен природен антибиотик. Прополисот претставува антибиотска материја, собрана од пчелите, за да ја одржуваат и стерилизират кошницата, со што би ја заштитиле од инфекции. Обогатен со матичен млеч, нашиот прополис ви претставува идеална грижа за вашето здравје.

 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ

  СОСТАВ

  Пчелен прополис (во прав) - 500 мг

  Пчелен мед, изолиран соја протеин, рогач, силициум двооксид, арома на бадем, стеаринска киселина, кроскармелозен натриум и матичен млеч.

   

  ПРЕПОРАКА ЗА ДОЗИРАЊЕ

  По една таблета два пати на ден.

   

  ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Моќен природен антибиотик.
  • Засилен со матичен млеч.
  • Содржи 22 аминокиселини, витамин Б комплекс.
  • Ги ублажува симптомите на кашлица, настинка, грип и респираторни проблеми.
 • ДОСТАВА

  Достава со карго низ цела Македонија

ден1.934,00 Regular Price
ден1.837,30Sale Price