top of page
Aloe Blossom Herbal Tea/Чај од цветовите на алое и други билки

Aloe Blossom Herbal Tea/Чај од цветовите на алое и други билки

код 200 - 20 пакетчиња

Ова е најдобриот чај на пазарот- со цветови на алое и исклучителна арома на канела и ѓумбир од Кина, пријатен мирис на каранфилче од Мадагаскар, смирувачки анис (комплексен зачин) од Јамајка, свежи кори од портокали (полни со Ц витамин), кардамон, копар, камилица, листови од капина и  gumnema sylvestre. Тој природно има ниска содржина на калории и е без кофеин.

 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ

  СОСТАВ

  Канела, кора од портокал, каранфилче, листови од капина, копар, анис (комплексен зачин), ѓумбир, кардамон, камилица, Gymnema Sylvestre, цветови од Алое.

   

  ПРЕПОРАКА ЗА ДОЗИРАЊЕ

  Aloe Blossom Herbal Tea може да се пие топол или ладен во зависност од вкусот. Целосно упатство ќе најдете во секоја кутија.

   

  ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Нискокалоричен.
  • Не содржи кофеин.
  • Го намалува апетитот по природен пат.
 • ДОСТАВА

  Достава со карго низ цела Македонија

ден1.153,00 Regular Price
ден1.095,35Sale Price
Product Page: Stores_Product_Widget
bottom of page