top of page
Vit♂lize/Вит♂лајз за мажи

Vit♂lize/Вит♂лајз за мажи

Код: 374- 60 гел капсули

Во даден момент од животот, здравјето на простатата неизбежно се претвора во проблем за мажот, иако возраста може да варира. Новиот додаток на исхрана за виталност на мажите- Вит♂лајз ја нуди целата моќ на познатиот производ Пр♂ 6, плус дополнителни корисни состојки, полесно усвоиви форми и уште помоќни билки.

 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ

  СОСТАВ

  Патентирана мешавина: маслиново масло, масло од семки од тиква, екстракт од калинка (Punica Granatum), ликопен; витамин С (L-аскорбинска киселина), витамин Е (како D-алфа токоферол), цинк (цинков глуконат), витамин В6 (пиридоксин хидрохлорид), селен (збогатен со селен квасец), витамин D (холекалциферол).

   

  ДРУГИ СОСТОЈКИ

  Пчелен восок, соев лецитин, желатин, глицерол, пречистена вода.

   

  ПРЕПОРАЧАНА УПОТРЕБА

  По две гел капсули дневно како додаток на исхрана.

   

  ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Патентирана комбинација од маслиново масло, масло од семки од тиква, екстракт од калинка и ликопен.
  • Оптимален баланс на состојките за целосна поткрепа на простатата.
  • Обезбедува полифеноли еквивалентни на цела калинка.
 • ДОСТАВА

  Достава со карго низ цела Македонија

ден1.861,00 Regular Price
ден1.767,95Sale Price
Product Page: Stores_Product_Widget
bottom of page