top of page
Forever Active HA/Додаток во исхраната со хиалуронска киселина

Forever Active HA/Додаток во исхраната со хиалуронска киселина

Код: 264
60 гел капсули

 

 

 

 

Форевер активна ХК ви нуди уникатна форма на хиалуронска киселина со ниско молекуларна маса, која на особено добар начин ги подмачкува зглобовите и ја навлажнува кожата. Комбинацијата со масло од ѓумбир и куркума го претвора Форевер актив ХК во еден од најмоќните додатоци во исхраната на пазарот за подмачкување на зглобовите и мускулите. Вратете ја биохемиската машина на вашето тело во добра форма со еден од најновите додатоци во исхраната на Форевер.

 • СОСТАВ

  СОСТАВ

  Injuv® комплекс на хиалуронска киселина (обезбедува 9% хиалуронска киселина со ниско молекуларна маса од натриум хиалуронат), ѓумбир (Zingiber officinale) масло (корен), Куркума (Curcuma longa) (95% куркумин), соино масло, желатин, глицерин, жолт прополис, малтодекстрин, пречистена вода, цинк оксид и лецитин.

   

  КОЛИЧИНА

  60 гел капсули

   

  ПРЕПОРАКА ЗА ДОЗИРАЊЕ

  По една гел капсула два пати на ден.

   

  ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Ги подмачкува зглобовите и ја навлажнува кожата.
  • Единствена формула на хиалуронска киселина со ниско молекуларна маса.
  • Содржи ѓумбир и куркума - корисни билки за здравјето на зглобовите.
 • ДОСТАВА

  Достава со карго низ цела Македонија.

ден1.993,00 Regular Price
ден1.893,35Sale Price
Product Page: Stores_Product_Widget
bottom of page