top of page
Aloe Hand Soap/Алое сапун за раце

Aloe Hand Soap/Алое сапун за раце

Код: 523
473 мл

 

 

Нов и усовршен, алое сапун за раце смирува при секое миење. Создаден од 100% чист стабилизиран гел од алое вера и природни хидратантни состојки, формула без парабени со нежни овошни екстракти ја омекнува и прави по нежна вашата кожа.

 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ

  УПОТРЕБА

  Нанесете врз влажни раце. Благо направете пена и измијте. Исплакнете со вода и исушете.

   

  ВНИМАНИЕ! Само за надворешна употреба. Избегнувајте контакт со очите. Доколку дојде во допир со очите, исплакнете темелно со вода.

   

  ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Омекнувачка формула.
  • Состојки кои чистат, добиени по природен пат.
  • Без парабени.
 • ДОСТАВА

  Достава со карго низ цела Македонија

ден1.044,00 Regular Price
ден991,80Sale Price
Product Page: Stores_Product_Widget
bottom of page